HUNTER Park

vay kardeşim güzel taktiğe benziyor, yalnız dili ingilzce yapıp atsaydın resimleri daha çok ses getirirdi. Media predicted 17 olan Alanyaspor la yaptığın iş daha etkileyici Galatasaray' a nazaran.

başarılar...

EDIT: bir de taktik yükledigin sayfayı mediafire.com yaparsan güzel olur :)

vay kardeşim güzel taktiğe benziyor, yalnız dili ingilzce yapıp atsaydın resimleri daha çok ses getirirdi. Media predicted 17 olan Alanyaspor la yaptığın iş daha etkileyici Galatasaray' a nazaran.

başarılar...

EDIT: bir de taktik yükledigin sayfayı mediafire.com yaparsan güzel olur :)

Desteklerin için sağolasın kardeşim.Ayrıca zaten İngilizce yükledim.

yüklerkenki dilden bahsetmiyorum kardesim, SS leri alırkenki dilden bahsediyorum, oyunun dilincen. ;)

Bende onu diyorum fotoğraflar zaten oyun dili ingilizceyken çekildi.Bence tekrar bak derim.

All pictures and all writing english.What is the problem ?

Comments are a problem
You are on an english forum, I am french and use google translate to express myself on this forum, we call its respect, if you want to speak in another language go to a forum that speaks that language

Comments are a problem
You are on an english forum, I am french and use google translate to express myself on this forum, we call its respect, if you want to speak in another language go to a forum that speaks that language

Okay my friend.On an english forum and I'm speak English.

Hey friend what is the problem ? I'm Arsenal , Galatasaray and media prediction 17 th Alanyaspor all match winner and playing the good football but you said trash tactic.Tactic is very good tactic and very very good playing football.You try again look at the testing result picture.