Welcome!

FM Base has been serving the Football Manager community for nearly two decades and we're keen to ensure that we are here for two decades more.

Become a part of our community today, and you'll quickly realise that the Football Manager community is the best community.

Register
Resource icon

Bol Gollü, Galibiyetli ve Kupalı Bir Sezon 4-2-3-1 2021-04-18

Member
Reaction score
4
kardeşim oncelikle başlığı türkçe attığın için başarılarının devamını sikeyim.Taktiğe gelirsek ellerine sağlık ancak hikmek karaman gibi 4231 yeter artık türk milleti yaratıcıdır farklı şeylerle gel.Selametle.

Member
Reaction score
40
kardeşim oncelikle başlığı türkçe attığın için başarılarının devamını sikeyim.Taktiğe gelirsek ellerine sağlık ancak hikmek karaman gibi 4231 yeter artık türk milleti yaratıcıdır farklı şeylerle gel.Selametle.
Adamı eleştireceğine sen taktik yap görelim ezik...

Member
Reaction score
40
Benim oyle bir iddiam mi var sik kirigi ? Bir yemegi elestirmek icin illa asci mi olmak gerek ruhunu siktimin iblisi ?
Ezik olduğun buradan belli :) yap daha iyisini saygı duyalım lakin yeteneğin yoksa anca avuçlarsın... Az ötede oyna ezik.

Member
Reaction score
4
Ezik olduğun buradan belli :) yap daha iyisini saygı duyalım lakin yeteneğin yoksa anca avuçlarsın... Az ötede oyna ezik.
Bu munakaşayı uzatmanın manası yok kardeşim senden ve taktiği paylaşan arkadaştan özür diliyorum.Hepinize bol 4231li günler diliyorum selametle.

Member
Reaction score
0
TAKTİK HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIR MISINIZ ?