Resource icon

FM 21 ELTURCO-ESSYY LEGENDARY TACTIC 2021-06-21

• Thread starter elturco09
  • Start date
  • Replies 43
  • Views 47K
FM21 oynamaya yeni başladım metayı çözmeye çalışıyordum 19'daki gibi orta açmıyor kanatlar ve bekler o yüzden forvetler işlevsiz kalıyor , içeri bindiren orta sahalar daha etkili forvetlerden :) forvetleri ekarte edip orta saha dominasyonuna önem vermişsin güzel bir taktik olmuş ki başkalarının taktiklerini kolay kolay beğenmem ama metayı güzel yorumlamışsın, eline sağlık, AMC'ler için önerin forvet özellikleri taşıyanlar mı yoksa oyun kurucular mı?
burak ince bile ingilterede sezonluk 15 gol atıyorsa sen düşün hocam nasıl bırını ıstersen onu alabılırsın ama bıtırıcılık ozellıgı olan oyuncular daha *** katkı yapar..

burak ince bile ingilterede sezonluk 15 gol atıyorsa sen düşün hocam nasıl bırını ıstersen onu alabılırsın ama bıtırıcılık ozellıgı olan oyuncular daha *** katkı yapar..
Memphis Depay'ı satış listesine çıkardılar kaçırmadım aldım, WSL modunda oynuyorum adam tek başına yok ediyor, "boş alanlare hareketlenir" oyun tercihli, hızlanma ve bitiriclik özelliği yüksek oyuncular çok güzel gidiyor, bu arada taktiği kendi çapımda yorumladım, istersen bi istişare yapalım :D

I am going to try this tactic with my third year Leeds team, finished 2nd and 3rd in first two seasons, hope this can push me over the edge.

With the strikerless formations and ones where wingers play regular LM and RM, does it matter that their star rating for the position is lower? As long as they are trained and familiar with the tactic. Thanks, any other tweaks appreciated

Played with this tactic to make Deportivo La Coruna great again ...
And i'ts done !
First Year, promoted from 3rd Spanish division and win the Spanish Cup :LOL: (the big teams played with their B team against me because of the difference of level ... and lost the games ;) )
Second Year, promoted from 2d Spanish division and win the Euro cup o_O
Third Year, won the First spanish division ... :eek: