4-3-3 Diffrent Football and more more goals from barcelona :) 67 match unbeaten barca

training ?

I leave the asistant manager
smile.gif

Kayseride ilk sezonda kac gol attin

karde?im valla kayseri ile ilk yar? bitti liderdim kayseri erciyes sonuncu olmas? bekleniyodu ben daha ilk yar?y? lider bitirdim bir bakt?m monaco teklif yapt? kaçmaz tabi adamlarda para bok hemen kabul ettim sonra monaco gitti?imde 12. s?radayd? ald?m ikinci yar?da sadece bir beraberlik ald?m ?ampiyon yapt?m ikinci sezon hem ?ampiyon hemde ?ampiyonlar ligiini ald?m sadece diego costay? ald?m falcaoyu satt?m bi de jordan henderson u ald?m sonra bi bakt?m barça teklif yapt?m monaco ile sözle?mem 1.300.000 al?yodum yenileme yapmalar?n? aksi takdirde gelen teklifi kabul edice?imi söyledim yenileme yapt?lar ama 2.000.000 verdiler barca 4.000.000 veriyodu direk kabul ettim nankörlük yapt? monaco
grin.gif
?imdi barca ile ?.ligi lig avrupasüper kupas? ispanya kupas? alay?m? ald?m ve koca sezonda sadece 2 beraberlik birini zaten tak?m a??r? yorgundu yüzde 76 larla maç oynad?k di?eri de lig sonu ?ampiyonlu?u çoktan garantilemi?im yedek yede?i ç?kt?m berabere bitti
grin.gif

How does the strikers perform (False 9) and how do you prepare for away games and home games stronger or weaker teams?

my false nine player is messi it's very important this tactic not change it away games or home game but you must watch every match it's important

Bi kacta tane screenshots atar misin ligle ilgili merak ettiim yeni taktikle iligi

Hayir ya benim ihtiyacim olan full forvetlerin gol attigi bi taktik ve takimin *** golcu oldugu bi taktik ?????? o yuzden

messi benim bu taktiğimde zaten 37 gol attı 30 asist yaptı neymar 50 gol attı 29 asist yaptı james rodriguez 23 gol attı 21 asist yaptı ligde 150 gol atmışım daha ne olcakatı :D neyse taam dur yenisine de bak dene hangisini beğenirsen yenisinde diğerinden çoook daha fazla pozisyona giriyorum ama messi gibi neymar gibi adamlar çok kaçırıyo 10-0 lık maç 2-0 bitiyo

Which version do you think is better your first 1 or this?

I think second tactic is a very fluid I have lots of goal changes but my forwards neymar messi not score this changes end of match maybe 10-0 but neymar messi not goal score this changes and match is end 2-0 4-0 :D maybe it's training fail :D

Cant read the language but is the stat above the possesion clear cut chances? If so you get outdone every game

Antrenman programi olaraak ne kullaniyosun ve bu taktigin linkinide ekler misin

Cant read the language but is the stat above the possesion clear cut chances? If so you get outdone every game
yes every game clear cut chances more more more chances :D but my striker's very poor performance now :(