Resource icon

ELTURCO - 4231 - STEEL FİST

• Thread starter elturco09
  • Start date
  • Replies 29
  • Views 9K
Dostum selamlar, eline sağlık öncelikle. Taktiği iki belirleyici maçım olan bir arsenal bir de chealsea maçlarımda denedim fener ve beşiktaşta, ikisinde de galip ayrıldım. Çok iyi duruyor. Gelişmeleri bildireceğim. Oyuncular olarak bilmem gereken bir şey varmı? Rolleri özellikleri nasıl olmalı vesaire?

Dostum selamlar, eline sağlık öncelikle. Taktiği iki belirleyici maçım olan bir arsenal bir de chealsea maçlarımda denedim fener ve beşiktaşta, ikisinde de galip ayrıldım. Çok iyi duruyor. Gelişmeleri bildireceğim. Oyuncular olarak bilmem gereken bir şey varmı? Rolleri özellikleri nasıl olmalı vesaire?
Özellikle şu olsun diyebileceğim bir durum yok malesef dostum. Taktiği guncelledim deneme kariyerler yapıyorum. En geç gece yahut yarın onuda paylaşacağım. Ayrıca başarılı olmana çok sevindim.

It starts good, then it lacks goals and too many defeats and 0-0 draws 🥴
If there is not someone who can score goals, including me, why should I comment or respond to comments? the decision is yours

Güncel halini atarmısın ne gibi değişiklik oldu

Güncel halini atarmısın ne gibi değişiklik oldu
İş dolayısıyla uygun olamadım hocam. Şuan elimde denediğim taktiğim var orta seviye takım c.palace ile sanırım sezon sonu gayet güzel bir yerde bitireceğiz. Görsel bir kaç resim atayım emin olursanız denemiş olursunuz.

Attachments

• ELTURCO - NEW FENOMENO.fmf
    47.3 KB · Views: 109
  • Premier League_ Turlar.png
    Premier League_ Turlar.png
    520.6 KB · Views: 237
  • Crystal Palace_ Turnuvalar.png
    Crystal Palace_ Turnuvalar.png
    552.9 KB · Views: 237
Sonuçlar güzel görünüyor denemeye başlayacağım

Sonuçlar güzel görünüyor denemeye başlayacağım
Olumlu yada olumsuz görüşunuzu belirtirseniz çok sevinirim hocam. Önerilerinize açığım.Keyifli Oyunlar Dilerim 👍

First of all i would like to thank you for creating awesome tactics. Started to follow you from fm19 with “El Turco - Symnra” tactic and once again you came up with a brilliant tactic. This took Fenerbahçe to uefa final at first season and will play against Arsenal in a day or two. There were remarkable matches up to the final that I really enjoyed. Great work! 👍
Appreciated.

First of all i would like to thank you for creating awesome tactics. Started to follow you from fm19 with “El Turco - Symnra” tactic and once again you came up with a brilliant tactic. This took Fenerbahçe to uefa final at first season and will play against Arsenal in a day or two. There were remarkable matches up to the final that I really enjoyed. Great work! 👍
Appreciated.
It was an honor to be able to help you succeed. I try to share as much as I can. I hope I can continue the tactics that can help you be more successful. I wish you pleasant games.