Resource icon

FM 23 EL TURCO - 4231 - PUNİSHER

• Thread starter elturco09
  • Start date
  • Replies 34
  • Views 9K
larne first north ireland champions this tactics!

Attachments

• FBBF9928-937C-4565-AFBD-1FAC2BF0B9FA.jpeg
    FBBF9928-937C-4565-AFBD-1FAC2BF0B9FA.jpeg
    2.2 MB · Views: 685
I play Bala Town from Wales with this tactic. I continue with 12 wins and 1 loss in 13 games in the league. I'm fighting for the championship with TNS. I will share the image at the end of the league.

who has the ukrainian league jersey package, please send me the link

Idk why but it has overall results. some wins some draws some loses. Can it be cuz of Galatasaray situation or my training ect.?

Türk hocalarim türkce yazabilir 😄 translate ile boşuna uğraşmayalim. Ayrıca Galatasaray ile nasıl verim alamadin çok ilginç.. dilersen ofansif orta saha olan oyuncuyu destek değil hücum deneyebilirsin ilk o şekilde verim almistim.

I play Bala Town from Wales with this tactic. I continue with 12 wins and 1 loss in 13 games in the league. I'm fighting for the championship with TNS. I will share the image at the end of the league.
Bekliyorum Hocam..

Türk hocalarim türkce yazabilir 😄 translate ile boşuna uğraşmayalim. Ayrıca Galatasaray ile nasıl verim alamadin çok ilginç.. dilersen ofansif orta saha olan oyuncuyu destek değil hücum deneyebilirsin ilk o şekilde verim almistim.
hocam öyle böyle değil. türlü türlü taktik deniyorum neredeyse hiç kopup gidemedik daha. oyunda da yeni değilim neyin nesi anlamadım. sürekli sakatlıklar ve yenilgiler geliyor.

hocam öyle böyle değil. türlü türlü taktik deniyorum neredeyse hiç kopup gidemedik daha. oyunda da yeni değilim neyin nesi anlamadım. sürekli sakatlıklar ve yenilgiler geliyor.
Yeni guncelleme taktiğim var ama deneme aşamasında a.madrid ile deniyorum.Dilersen özelden atayım lakin tam hazır değil hocam