miljanristic

Member
Joined
Sep 6, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Points
0
Molim za pomoc, ali brzo :)
Sta mislite kog je bolje dovesti Shindji Kagawa iz Dortumunda ili Xabi Prieto is Sosiedada?
Jer moze neko kog je odigrao 3, 4 ili vise sezona da mi kaze ko je bolji?
p.s. Igram sa West Hem-om
 
Dammit Google Translate!

You can use Croatian, too - it's practically the same language.

Dovedi si Prieta - imat ćeš manje problema s radnom dozvolom a učinak je tu negdje - ako već nije i bolji.
 
We cant help unless you write it in english :)
 
Ja bih koristiti Xabi Prieto, kao Kagawa je bolji kao vezni napada.
 
Sorry about English :)
I do not know who is better player Kagawa from Dortmund or Xabi Prieto from Sosiedad. I am playin with West Ham and do not know who to buy. HELP :D

---------- Post added at 04:16 AM ---------- Previous post was at 04:14 AM ----------

Tommy Kae To i ja razmisljam da je Prieto bolji, dobili dozvolu oba dvojica i za iste pare dolaze samo ne znam ko je bolji
 
I would buy Xabi Prieto, but Shinji Kagawa is younger.
 
Sorry about English :)
I do not know who is better player Kagawa from Dortmund or Xabi Prieto from Sosiedad. I am playin with West Ham and do not know who to buy. HELP :D

---------- Post added at 04:16 AM ---------- Previous post was at 04:14 AM ----------

Tommy Kae To i ja razmisljam da je Prieto bolji, dobili dozvolu oba dvojica i za iste pare dolaze samo ne znam ko je bolji


Best I can do with slavic is Rumanian, so...Kagawa voinţă a voi a fi un mare joc
 
Thats what i am thinking, Kagawa is younger but Prieto plays better
Can someone who has played 3, 4 or more seasons show me a screenshot to see who is better in future?
 
Thats what i am thinking, Kagawa is younger but Prieto plays better
Can someone who has played 3, 4 or more seasons show me a screenshot to see who is better in future?


Prieto mai mult (Or molt) experience :/
 
Top