Today's FA Cup games:
AFC Fylde v Chorley, R1, 15:00
AFC Hayes v Hendon, R1, 15:00
AFC Hornchurch v Concord Rangers, R1, 15:00
AFC Totton v Fleet Town, R1, 15:00
AFC Wulfrunians v Stafford Rangers, R1, 15:00
Armthorpe Welfare v Stocksbridge P S, R1, 15:00
Ashton Utd v Runcorn Town, R1, 15:00
B'mouth v Newport I-O-W, R1, 15:00
Banbury v Slough, R1, 15:00
Banstead Ath v Maidstone Utd, R1, 15:00
Barton v Hatfield Town, R1, 15:00
Barwell v Stone Dominoes, R1, 15:00
Beckenham Town v Met Police, R1, 15:00
Bewdley Town v Stourbridge, R1, 15:00
Bideford v Bridgwater Town, R1, 15:00
Billericay v Stotfold, R1, 15:00
Bishop Sutton v Cadbury Heath, R1, 15:00
Bognor Regis Town v Sittingbourne, R1, 15:00
Bradford PA v Harrogate Railway, R1, 15:00
Burnham v Chalfont St Peter, R1, 15:00
Burscough v Clitheroe, R1, 15:00
Bury Town v Gorleston, R1, 15:00
Cambridge City v Maldon, R1, 15:00
Cammell Laird v Radcliffe Borough, R1, 15:00
Canvey Island v Stansted, R1, 15:00
Carlton Town v Heanor Town, R1, 15:00
Carshalton Ath v Faversham Town, R1, 15:00
Chasetown v Alvechurch, R1, 15:00
Chatham Town v Worthing, R1, 15:00
Chertsey Town v Lewes, R1, 15:00
Chesham v Staines Lammas, R1, 15:00
Chippenham v Wells City, R1, 15:00
Chipstead v Redhill, R1, 15:00
Clevedon Town v Brislington, R1, 15:00
Crawley Down v VCD Athletic, R1, 15:00
Deeping Rangers v New Mills, R1, 15:00
Dunstable v Broxbourne, R1, 15:00
East Thurrock v Bedford Town, R1, 15:00
Evesham v Rocester, R1, 15:00
FC United of Manchester v Woodley Sports, R1, 15:00
Folkestone Invicta v Whitehawk, R1, 15:00
Garforth Town v Frickley, R1, 15:00
Godalming Town v Moneyfields, R1, 15:00
Grantham v Arnold Town, R1, 15:00
Hall Road Rangers v Whitby, R1, 15:00
Hallen v Frome Town, R1, 15:00
Hanworth Villa v Wembley, R1, 15:00
Harrow Borough v Marlow, R1, 15:00
Hartley Wintney v Bashley, R1, 15:00
Hastings Utd v Cray Wanderers, R1, 15:00
Hebburn Town v Penrith, R1, 15:00
Hemel Hempstead v Brentwood Town, R1, 15:00
Herne Bay v Erith Town, R1, 15:00
Hertford Town v Oxhey Jets, R1, 15:00
Heybridge v Lowestoft Town, R1, 15:00
Horley Town v Dulwich Hamlet, R1, 15:00
Horsham v Lingfield, R1, 15:00
Hungerford Town v Horndean, R1, 15:00
Huntingdon Town v Daventry Town, R1, 15:00
Hythe Town v Erith & Belvedere, R1, 15:00
Kendal Town v Whitley Bay, R1, 15:00
Kidsgrove Ath v Gornal Athletic, R1, 15:00
Kings Lynn Town v Haverhill Rovers, R1, 15:00
Lancaster City v Maine Road, R1, 15:00
Leamington v Boldmere St Michaels, R1, 15:00
Leatherhead v North Leigh, R1, 15:00
Leek Town v Tipton Town, R1, 15:00
Leighton v Abingdon Utd, R1, 15:00
Leiston v AFC Sudbury, R1, 15:00
Long Buckby v Thrapston Town, R1, 15:00
Loughborough Dynamo v Daventry Utd, R1, 15:00
Louth Town v Buxton, R1, 15:00
Mangotsfield v Frome Town, R1, 15:00
Margate v Tooting & Mitcham, R1, 15:00
Matlock Town v Hucknall, R1, 15:00
Merstham v Walton & Hersham, R1, 15:00
Merthyr Town v Cinderford, R1, 15:00
Mickleover Sports v Gresley, R1, 15:00
Needham Market v Ely City, R1, 15:00
Newcastle Town v Stratford Town, R1, 15:00
North Ferriby Utd v Worksop, R1, 15:00
Oxford City v Didcot Town, R1, 15:00
Pickering Town v Staveley Miners Welfare, R1, 15:00
Poole Town v Kingstonian, R1, 15:00
Quorn v Loughborough University, R1, 15:00
Ramsbottom Utd v Nantwich Town, R1, 15:00
Redditch v Hednesford, R1, 15:00
Rushall Olympic v Bedworth, R1, 15:00
Shildon v Ashington, R1, 15:00
Shoreham v Thamesmead Town, R1, 15:00
Southend Manor v Romford, R1, 15:00
Spennymoor Town v Dunston Federation, R1, 15:00
Squires Gate v Runcorn Linnets, R1, 15:00
St Albans v Berkhamsted Town, R1, 15:00
Swindon Supermarine v Cirencester, R1, 15:00
Tadcaster Albion v Scarborough Athletic, R1, 15:00
Tavistock v Bodmin Town, R1, 15:00
Thame v Brackley, R1, 15:00
Thurnby Nirvana v Barrow Town, R1, 15:00
Tilbury v Arlesey, R1, 15:00
Trafford v Northwich, R1, 15:00
VT FC v Blackfield & Langley, R1, 15:00
Wakefield FC v Ossett Town, R1, 15:00
Waltham Forest v Hitchin, R1, 15:00
Wealdstone v Beaconsfield, R1, 15:00
Weymouth v Taunton, R1, 15:00
Whitchurch Utd v Brockenhurst, R1, 15:00
Wingate & Finchley v Redbridge, R1, 15:00
Wisbech Town v Wroxham, R1, 15:00
Witton Albion v Marine, R1, 15:00
Yate v Larkhall Athletic, R1, 15:00
Come on Huntingdon!!!