TURKISH STYLE 4-2-3-1 FM 2021 V 21.2.2 By Birol Öztürk

TURKISH STYLE 4-2-3-1 FM 2021 V 21.2.2 By Birol Öztürk ''V2 Turkish style 4-2-3-1''

@Liam so far its been great for me!

1611689722460.png

1611689770378.png

I do have a question, is it a tactic that should be only used with strong teams?

More effective against strong teams, but you can try in any team

Fenerbahçe için önerebilececğin en iyi taktik hangisi acaba şampiyonlar liginde büyük takımlara kafa tutsun istiyorum selamlar.

@playbroken ''pençe'' isimli taktiğimi öneririrm. Testlerimde çok çok iyi çalıştı.

I would recommend my tactic called "pençe. It worked very, very well in my tests.

pençe taktiği ile sezonun 11. haftasında ilk uyguladığım maçta alınan sonuç
z.png
ilk maç

@PashaTR geri dönüşün için teşekkürler.
''PENÇE'' taktiğini yaklaşık 500 maç test ettim ve her testte çok iyi ve tutarlı sonuçlar verdi.
@Liam eğer bu taktiği test ederse muhtemelen bu sitedeki sıralamada ilk 10 sıraya girer diye düşünüyorum.

PashaTR feedback.

I tested the "PENÇE" tactic for about 500 matches and it gave very good and consistent results in each test.

If @Liam tests this tactic, I think it will probably rank among the top 10 on this site.

Kral kolay gelsin rakip talimatları asistana mı bırakıyorsun yoksa var mı?

Kral kolay gelsin rakip talimatları asistana mı bırakıyorsun yoksa var mı?
Rakip takım talimatları verilmiyor ancak rakibin senden zayıfsa ve takımının fizik gücü iyiyse rakibin tüm oyuncularına press uygulayabilirsin

Rakip takım talimatları verilmiyor ancak rakibin senden zayıfsa ve takımının fizik gücü iyiyse rakibin tüm oyuncularına press uygulayabilirsin
Cevap için teşekkür ederim bide 4-3-3 veya 4-5-1 bekliyorum hocam senden

Cevap için teşekkür ederim bide 4-3-3 veya 4-5-1 bekliyorum hocam senden
Oyun yeni güncellendi 4-4-2 yaptım ve paylaştım yakında ana sayfada paylaşılır. Dediğin dizilişler için de biraz zamanla paylaşabilirim ;)

Oyun yeni güncellendi 4-4-2 yaptım ve paylaştım yakında ana sayfada paylaşılır. Dediğin dizilişler için de biraz zamanla paylaşabilirim ;)
Aslında dün akşam 4-2-3-1 biraz değiştirerek 4-3-3 çevirdim oos yerine dos yaptım taktik fena işlemedi ama sen daha iyi yaparsın senden bekliyorum 😉