4-3-3 Diffrent Football and more more goals from barcelona :) 67 match unbeaten barca

ok bro , i will be happy if you share tactic which used in second season ;) i will update results (second season)

te allahım ya birader laf anlamıyosun herhalde adam gelmiş bana durduk yere kapa çeneni diyo bu cesareti kendinde nerden buluyo o kim kardesim ulan bana bir de adamı savunuyosun ben çok iyi ingilizce bilmiyorum napiyim salak mı adam türk olduğumu söyledim ben hala ingilizce konus yoksa kapa çeneni diyo kardesim daha fazla uzatma ergenlerin yeri falan diye isine bak ya
arkadaşım anlama yollarında bir problem varsa söyle. adam sana tamamen haklı olarak ingilizce konuş ya da sus dedi sen ise hayvan gibi küfür ettin. bu forumun kuralı ingilizce konuşmaktır türkçe konuşarak ben de kuralları çiğniyorum. inci sözlük tavsiyemi yeniden tekrar ediyorum. burası sana uygun değil git küfürlü yerlerde takıl. burası düzgün bir football manager forumu öyle gelene "**** you" "shut the **** up" diyemezsin.

I am sorry for the language he doesn't understand english really well I guess. I'm trying to tell him that he can't just swear at people.

arkadaşım anlama yollarında bir problem varsa söyle. adam sana tamamen haklı olarak ingilizce konuş ya da sus dedi sen ise hayvan gibi küfür ettin. bu forumun kuralı ingilizce konuşmaktır türkçe konuşarak ben de kuralları çiğniyorum. inci sözlük tavsiyemi yeniden tekrar ediyorum. burası sana uygun değil git küfürlü yerlerde takıl. burası düzgün bir football manager forumu öyle gelene "**** you" "shut the **** up" diyemezsin.

I am sorry for the language he doesn't understand english really well I guess. I'm trying to tell him that he can't just swear at people.

tamam kardesim tamam sıkıldım bu konudan tamam uyari verdiler zaten sorun yok biraz agır konustum kabul
kusura bakmasın kimse kapaceneni falan diyince *** sinirlendim

This is an ENGLISH forum, and is against the rules to post in a foreign language. Any more will result in infractions.

These morrons still not banned ffs...ban them already, english forum english language, simple as that.

Alright drop it now. Get back to the topic of the thread

kardes bende İncredible football playing ve Different football taktikleri var arsenaldeyim hangisini deneyeyim sezon ortasındayım işler kötüye gidiyor

Herkes Different football dan çok memnun ama sana önerim son paylastıgım müslüm baba icin diye olan taktik cunku ingiltere liginde uzun top oynanmıyor o yüzden önde daha baskili oynarsın gorürsün zaten cevaplarda bir arkadasa paylasim

Storming the first season in league 1 with lens with this tactic..shame it's not your tactic