Resource icon

Download EL TURCO - DOCTORE 24.2.1

• Thread starter elturco09
  • Start date
  • Replies 259
  • Views 60K
Deportivo Municipial, Peruda 73 yıl sonra bu taktikle şampiyon!

Attachments

• IMG_20240212_145317.jpg
    IMG_20240212_145317.jpg
    3.8 MB · Views: 168
El turco fm 24'te sizden başka taktikler olacak mı?
Sanmıyorum hocam. Normalde de paylaşım yapmayacaktım en son sizin isteğiniz üzere paylaşım yaptım. Bu ara yeni taktikleri inceliyor kariyerlerimde deniyorum. Gayet güzel taktikler mevcut yorumlarına ve paylaşımlarına göre tercih edebilirsiniz.

Taktiklerinizin devam etmekte olduğunu nasıl anlıyorum?

Hocam taktiğin hakkını veriyorsun. Saygı ile karşında eğiliyorum :)
Ne demek hocam senin mükemmel taktiğin sayesinde 😁 once caldas, defensor sporting, İnternacional, Rosario Central kariyer sonuç resimlerinde görüşürüz 😉

Ne demek hocam senin mükemmel taktiğin sayesinde 😁 once caldas, defensor sporting, İnternacional, Rosario Central kariyer sonuç resimlerinde görüşürüz 😉
Taktiğin kalitesini sizler belirliyorsunuz hocam ben sadece aracı olmaya çalışıyorum. Keyifle bekliyorum.. Keyifli Oyunlar Dilerim :)(y)

Once Caldas, kolombiyada 14 yıl aranın ardından şampiyon!

Attachments

• IMG_20240213_150806.jpg
    IMG_20240213_150806.jpg
    4 MB · Views: 162
Once Caldas, kolombiyada 14 yıl aranın ardından şampiyon!
Hocam :) nerede şampiyonluk özlemi çeken takım var hakkını veriyorsun :) Türkiye alt liglerinden başlayın bence gerçek kariyerinize.. Siz gibi emektar hocalara ihtiyacımız var...!:love: (y) :love:

Hocam :) nerede şampiyonluk özlemi çeken takım var hakkını veriyorsun :) Türkiye alt liglerinden başlayın bence gerçek kariyerinize.. Siz gibi emektar hocalara ihtiyacımız var...!:love: (y) :love:
Tamam hocam önerdiğin bir takım var mı

Defensor Sporting 15 yıl aradan sonra Uruguay ligi'ni şampiyon tamamlıyor!

Attachments

• IMG_20240215_110031.jpg
    IMG_20240215_110031.jpg
    4.5 MB · Views: 87
Nottingham Forest_ Genel Bakış.png

Nottingham Forest_ Turnuvalar.png

Premier League_ Turlar.png

Real Madrid Club de Fútbol_ Turnuvalar.png

LALIGA EA SPORTS_ Turlar.png

The only transfer was made to R.Madrid striker Julián Álvarez...With small touches, the result is obvious :)

Attachments

• EL TURCO - ELLERYUKARI.fmf
    45.4 KB · Views: 187