Resource icon

Download EL TURCO - DOCTORE 24.2.1

• Thread starter elturco09
  • Start date
  • Replies 261
  • Views 57K
Doktore ve eller yukarı ile denedim ama Rosario centrali ne yaptıysam şampiyon yapamadım hocam delicious zone sayfasının bir taktiği sayesinde mutlu sona ulaştım

Attachments

• IMG_20240217_162248.jpg
    IMG_20240217_162248.jpg
    4.2 MB · Views: 264
Doktore ve eller yukarı ile denedim ama Rosario centrali ne yaptıysam şampiyon yapamadım hocam delicious zone sayfasının bir taktiği sayesinde mutlu sona ulaştım
Hert taktiğin daha iyisi vardır hocam 😁 mantık Pek farklı değil kanat forvetleri hucumdan destek rolüne çekerseniz daha az boşluk bırakıp destek rolünü arttirabilirsinizm Biraz fazla gol attirabilmek için hücum eklentisi kullanıyoruz.Tekrardan keyifli oyunlar hocam.

Hert taktiğin daha iyisi vardır hocam 😁 mantık Pek farklı değil kanat forvetleri hucumdan destek rolüne çekerseniz daha az boşluk bırakıp destek rolünü arttirabilirsinizm Biraz fazla gol attirabilmek için hücum eklentisi kullanıyoruz.Tekrardan keyifli oyunlar hocam.
Tamam hocam bir de öyle deneyim 😀

kanatları hücumdan desteğe çekince flamengoyu 2-1 mağlup etmeyi başardım dostum işe yaradı eller havaya taktiği ile 😁

kanatları hücumdan desteğe çekince flamengoyu 2-1 mağlup etmeyi başardım dostum işe yaradı eller havaya taktiği ile 😁
Genelleme öyle kullanmışlar bir çok taktik sitesinde hocam ben hala hücum oynatiyorum. Yararı olacaksa oyuncu talimatları ile değişiklikler yapabilirsiniz 👍

Genelleme öyle kullanmışlar bir çok taktik sitesinde hocam ben hala hücum oynatiyorum. Yararı olacaksa oyuncu talimatları ile değişiklikler yapabilirsiniz 👍
Hücum oynatınca arkada çok boşluk kalıyo önde değilsem çevirmem zor oluyor genellikle mağlubiyet oluyor

Enis Toprak_ Gelen Kutusu.png

LALIGA EA SPORTS_ Turlar.png

Futbol Club Barcelona_ Fikstür.png

While waiting in the wings, legendary results began to emerge with the instruction to do less center opening :)

Attachments

• EL TURCO - Cyprus.fmf
    45.4 KB · Views: 312
SC İnternacional 13 yıl aradan sonra Copa Libertadores, 44 yıl sonra Brezilya Ligi'nde şampiyon oluyor! (Eller havaya taktiğinde kanatları desteğe çekerek)

Attachments

• IMG_20240221_134504.jpg
    IMG_20240221_134504.jpg
    4.2 MB · Views: 178
  • IMG_20240221_134509.jpg
    IMG_20240221_134509.jpg
    4 MB · Views: 124
SC İnternacional 13 yıl aradan sonra Copa Libertadores, 44 yıl sonra Brezilya Ligi'nde şampiyon oluyor! (Eller havaya taktiğinde kanatları desteğe çekerek)
Taktik diziliş aynıda talimatlar farklı bende şaşırdım hangi taktik daha etkili diye :) Keyifli oyunlar hocam..

Hocam Lyon'u şampiyon yapmama yardım et kıbrıs taktiği işe yarar mı

Hi trying to read through

Which tactic is being used ?

Trying to translate Turkish and I'm confused sorry

Which is the latest tactic and tweak

Cheers

Hocam sence şampiyonlar ligin düşük kalibreli bi takımla kazanma şansımız hangi taktikle daha yüksek doctore mi cyprus mu yoksa elleryukarı mı?